HIZLI TEKLİF ALIN
 
 
 
 


İshan Sigorta Haber > TRAFİK SİGORTASI VE KASKO BİR ARADA TRAFİKASKO

<div style="text-align: justify;">Trafik sigortası ve kaskonun yurt dışında bir arada sunulduğunu ve bu uygulamanın sigortada..</div>

Beğen / Favorilere Ekle


Trafik sigortası
ve kaskonun yurt dışında bir arada sunulduğunu ve bu uygulamanın sigortada yaygınlığı artırdığını vurgulayan Liberty Sigorta Genel Müdürü Ragıp Yergin, Türk sigorta sektöründe de bu uygulamanın hayata geçmesi ile oto sigortalarının daha çok kişiye ulaşacağını belirtti.
 
İnsanların daha emniyetli ve daha güvenli hayatlar yaşamasına yardım etmek misyonu doğrultusunda çalışan Liberty Sigorta, reklam kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. "TrafiKasko ile tek poliçede tam güvence" fikri ile araç sigortalarının maddi ve manevi zararı en aza indirmesinin öneminin ön plana çıkarıldığı ve Kasım ayında yaygın mecra kullanımı ile yayına giren reklam kampanyası, "Son Model Kasko: TrafiKasko" sloganıyla yola çıktı. Trafikte sigortalı olmanın önemine vurgu yapan reklam kampanyası, Liberty Sigorta'nın yenilikçi ürünlerinden trafik sigortası ve kaskoyu bünyesinde barındıran TrafiKasko'yu tüketiciyle buluşturuyor. TrafiKasko, Liberty Sigorta'nın yenilikçi ve yaratıcı sigortacılık çözümlerinin yansıması olarak karşımıza çıkıyor.

TEK POLİÇEDE TAM GÜVENCE

Müşterilerinin
sigorta ihtiyaçları konusunda oldukça duyarlı olduklarını ve bu anlamda yaratıcı sigortacılık çözümleri sunmanın Liberty Sigorta'nın temel prensiplerinden biri olduğunu dile getiren Liberty Sigorta Genel Müdürü Ragıp Yergin, "Bu yaklaşımla sunduğumuz ürünlerimiz ile güvenli bir geleceğin yapı taşlarını oluşturacağımıza inanıyoruz. Bu kapsamda yeni reklam kampanyamızla TrafiKasko ürünümüz hakkında tüketicileri hem bilgilendirmeyi hedefliyor hem de sigortalı olmaya davet ediyoruz" şeklinde konuştu. Yergin, yeni kampanyaları ile ilgili şöyle konuştu: "Müşterilerimize güvenli hayatlar sunarken onların hayatlarını da kolaylaştırmayı hedefliyoruz. TrafiKasko ürünümüz de bunun önemli bir göstergesi. Trafik ve kasko poliçesini tek poliçede birleştiren TrafiKasko ürünümüz tek poliçede tam güvence sunarken, tüketicilere hem fiyat avantajı sağlıyor, hem 12 taksitte ödeme imkanı sunuyor, hem de poliçe takip işlemlerini kolaylaştırıyor."

ÖNCÜ BİR ÜRÜN
Pek çok Avrupa ülkesinde ve Amerika'da uzun yıllardır Trafik ve Kasko sigortasının iç içe geçmiş olarak paketler halinde bir arada sunulduğunu vurgulayan Yergin "Trafik sigorta limitlerinin artmasıyla Türkiye'de de bu sisteme doğru bir gidişat olacağını öngörüyoruz. Trafik Sigortasının maddi limitleri, ortalama araç değerine yaklaşmaya başladığında, tüketicinin kaskoya duyduğu ihtiyaç nispeten azalmaya başlayacak ve büyük ölçüde kasko ve trafik teminatlarının iç içe geçtiği kombine ürünlere duyulan ihtiyaç artacak. Tüketici davranışlarının değişmesiyle, Avrupa ülkelerinde olduğu gibi kombine ürün ihtiyaçları daha da fazla hissedilecek. Yurtdışındaki bu gelişmelere paralel olarak yarattığımız ve sektörde ilk olma özelliğini taşıyan TrafiKasko ürünümüz araç sahibi bir tüketicinin ihtiyacı olabilecek tüm teminatları bir arada sunuyor.  Bu uygulamanın Türkiye'deki öncüsü oluyor olmak ise bize ayrı bir gurur veriyor" dedi.

Liberty Sigorta yaratıcı sigortacılık hizmeti: TrafiKasko

SİGORTA TEKLİFİNİZ
 
   
 
 
Paylaş
PinIT