HIZLI TEKLİF ALIN
 
 
 
 


İshan Sigorta Haber > TARSİM SİGORTA HAFTASI'NIN "PAZAR YERİNDE" KUTLADI

<div style="text-align: justify;">TARSİM (Tarım Sigortaları Havuzu) 4'üncüsü gerçekleştirilen Sigorta Haftası'nı "Pazar Yeri" organizasyonu ile kutladı.</div>

Beğen / Favorilere Ekle


TARSİM (Tarım Sigortaları Havuzu) ülkemizde sigorta bilincinin yaygınlaştırılması amacıyla bu yıl 26 Mayıs – 01 Haziran tarihleri arasında 4'üncüsü gerçekleştirilen Sigorta Haftası'nı "Pazar Yeri" organizasyonu ile kutladı.

Kutlama çerçevesinde, 27 Mayıs'ta İstanbul'un Beykoz İlçesi'ne bağlı Mahmut Şevket Paşa Köyü'nde "TARSİM Pazar Yeri" organizasyonu gerçekleştirildi. Etkinliğe, Tarım Sigortaları Havuzu (TARSİM) Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ramazan Kadak, Başkanlık Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürü ve Tarım Sigortaları Havuzu (TARSİM) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. Ahmet Genç, Gıda - Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Tarım Reformu Genel Müdürlüğü Tarım Sigortaları ve Doğal Afetler Daire Başkanı Bekir Engürülü, Türkiye Sigorta Birliği Genel Sekreter Yardımcısı ve Tarım Sigortaları Havuzu (TARSİM) Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Kalkavan, Tarım Sigortaları Havuzu (TARSİM) Yönetim Kurulu Üyesi ve Tarım Sigortaları Havuz İşletmesi Genel Müdürü A.Bülent Bora ve Genel Müdür Yardımcısı Zeki Karakurt, Genel Müdürlük ile Tekirdağ Bölge Müdürlüğü çalışanları, İstanbul İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Kasım Piral, Beykoz Kaymakamlığı, Beykoz İlçe Tarım Müdürlüğü, Beykoz Belediyesi, Beykoz Ziraat Odası, Sakarya Tarım Kredi Kooperatifleri Bölge Birliği, Beykoz Tarım Kredi Kooperatifi, İstanbul Arı Yetiştiricileri Birliği, sigorta şirketleri ve bankalardan yetkililer, üreticiler/yetiştiriciler, köy muhtarları ve yöre halkı katıldı.

Etkinlik çerçevesinde gerçekleştirilen tanıtım toplantısında, sigortanın hayatımızdaki giderek artan önemine değinildi, tarım sigortaları hakkında genel bilgilendirilmeler yapıldı. Üreticilerin bin bir emeğe ile zorlu ve uzun bir yolculuktan sonra tarladan ve bahçelerden sofralarımıza ulaşan ürünlerin tüketiciyle buluştuğu "Tarsim Pazarı" etkinliğin merkezinde yer aldı. Folklor gösterisi ile devam eden program çerçevesinde, sembolik olarak kurulan pazaryeri gezildi, sergilenen ürünler ve ürünlere ait bilgiler incelendi.

TARSİM SİGORTA HAFTASI'NIN "PAZAR YERİNDE" KUTLADI

SİGORTA TEKLİFİNİZ
 
   
 
 
Paylaş
PinIT