HIZLI TEKLİF ALIN
 
 
 
 


İshan Sigorta Haber > "SON MODEL KASKO:TRAFİKASKO"

<div style="text-align: justify;">Liberty Sigorta’nın yenilikçi ürünlerinden trafik sigortası ve kaskoyu bünyesinde barındıran TrafiKasko’yu tüketiciyle buluşturuyor. </div>

Beğen / Favorilere Ekle


Liberty Sigorta'dan yeni bir reklam kampanyası:  "Son Model Kasko: TrafiKasko"

İnsanların daha emniyetli ve daha güvenli hayatlar yaşamasına yardım etmek misyonu doğrultusunda çalışan Liberty Sigorta, reklam kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. "
TrafiKasko ile tek poliçede tam güvence" fikri ile araç sigortalarının maddi ve manevi zararı en aza indirmesinin öneminin ön plana çıkarıldığı ve yaygın mecra kullanımı ile yayına giren reklam kampanyası, "Son Model Kasko: TrafiKasko" sloganıyla yola çıktı. Trafikte sigortalı olmanın önemine vurgu yapan reklam kampanyası, Liberty Sigorta'nın yenilikçi ürünlerinden trafik sigortası ve kaskoyu bünyesinde barındıran TrafiKasko'yu tüketiciyle buluşturuyor. TrafiKasko, Liberty Sigorta'nın yenilikçi ve yaratıcı sigortacılık çözümlerinin yansıması olarak müşterinin karşısına çıkıyor.

Müşterilerinin sigorta ihtiyaçları konusunda oldukça duyarlı olduklarını ve bu anlamda yaratıcı sigortacılık çözümleri sunmanın Liberty Sigorta'nın temel prensiplerinden biri olduğunu dile getiren Liberty Sigorta Genel Müdürü Ragıp Yergin, "Bu yaklaşımla sunduğumuz ürünlerimiz ile güvenli bir geleceğin yapı taşlarını oluşturacağımıza inanıyoruz. Bu kapsamda yeni reklam kampanyamızla TrafiKasko ürünümüz hakkında tüketicileri hem bilgilendirmeyi hedefliyor hem de sigortalı olmaya davet ediyoruz" şeklinde konuştu. 

Müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırıyoruz
Müşterilere güvenli hayatlar sunarken onların hayatlarını da kolaylaştırmayı hedeflediklerini belirten Yergin,  "TrafiKasko ürünümüz de bunun önemli bir göstergesi. Trafik Sigortası ve Kasko poliçesini tek poliçede birleştiren TrafiKasko ürünümüz tek poliçede tam güvence sunarken, tüketicilere hem fiyat avantajı sağlıyor, hem 12 taksitte ödeme imkanı sunuyor, hem de poliçe takip işlemlerini kolaylaştırıyor "dedi.

Öncü bir Ürün
Pek çok Avrupa ülkesinde ve Amerika'da uzun yıllardır Trafik Sigortası ve Kaskonun iç içe geçmiş olarak paketler halinde bir arada sunulduğunu vurgulayan Yergin "Yurtdışındaki bu gelişmelere paralel olarak yarattığımız TrafiKasko ürünümüz araç sahibi bir tüketicinin ihtiyacı olabilecek tüm teminatları bir arada sunuyor.  Bu uygulamanın Türkiye'deki öncüsü oluyor olmak ise bize ayrı bir gurur veriyor" dedi.
 
Odak Grup çalışmaları yapıldı
Liberty Sigorta Pazarlama Direktörü Hanzade Aytaçlı ise yeni reklam kampanyaları ile ilgili şöyle konuştu: "Reklam çalışmalarımız öncesinde acente ve müşterilerimiz ile ayrı ayrı odak grup çalışmaları yaptık. Araç sigortaları konusunda beklentilerini ve ihtiyaçlarını sorguladık; mevcut ürünümüz hakkında fikirlerini aldık.  Bu çalışmalar sonucunda yenilikçi bulunan TrafiKasko ürünümüz ile Liberty Sigorta markasının temsil edilmesi gerektiği sonucuna vardık."
 
Kampanya beğeni gördü
İnsan odaklı, hayatı kolaylaştıran çözümler ile tüketicinin yanında olduklarını vurgulayan Aytaçlı, reklam kampanyasında da bu öngörü ile hareket edildiğine dikkat çekti. Marka bilinirliği sağlamasının yanı sıra barındırdığı "Call to Action" teması ile 11 Kasım – 8 Aralık tarihleri arasında televizyon, radyo, gazete ve internet mecralarında yayında olacak kampanyalarında, tüketicileri Liberty acentelerine uğrayıp TrafiKasko poliçesi yaptırmaya yönlendirmek için hem popüler hem de kamuoyunda sevilen bir oyuncu olan Engin Altan Düzyatan'ın seçildiğini belirten Aytaçlı, "Engin Altan Düzyatan da reklam kampanyamızaönemli bir katkı sağladı. Kampanyamız, gerek yenilikçi ürünümüz TrafiKasko'yu tüketiciler ile buluşturmasıyla gerekse ilgi çekici senaryoya sahip reklam filmiyle ses getirdi. Oldukça dikkat çeken TrafiKasko reklam kampanyası ile hem sigortalılarımızdan hem de acentelerimizden olumlu geri dönüşler aldık. Sosyal medyada ise hakkımızda konuşanlar arttı. Bu ilgiye paralel olarak, sosyal medya kullanıcılarının TrafiKasko ürünü hakkındaki tüm sorularını yanıtlamak üzere Liberty Sigorta'nın resmi Twitter hesabından gerçekleştirilen ve Genel Müdürümüzün yanısıra UW'den (Teknik) sorumlu Genel Müdür Yardımcımız ile Satışt'an sorumlu Genel Müdür Yardımcımızın katılımıyla canlı bir oturum gerçekleştirdik. Sigorta sektöründe ilk defa uygulamaya aldığımız ve 3. kere gerçekleştirdiğimiz bu uygulama da tüketiciler tarafından beğeniyle karşılandı


SİGORTA TEKLİFİNİZ
 
   
 
 
Paylaş
PinIT