HIZLI TEKLİF ALIN
 
 
 
 


İshan Sigorta Haber > KADIN GÖZÜYLE HAYATTAN KARELER FOTOĞRAF YARIŞMASI

Anadolu Hayat Emeklilik'in bu yıl sekizincisini düzenlediği 'Kadın Gözüyle Hayattan Kareler Fotoğraf Yarışması'na başvurular başladı.

Beğen / Favorilere EkleAnadolu Hayat Emeklilik'in bu yıl sekizincisini düzenlediği 'Kadın Gözüyle Hayattan Kareler Fotoğraf Yarışması'na başvurular başladı. Türkiye'nin dört bir yanından kadınların katılabileceği yarışmaya başvurular 12 Mart'a kadar devam edecek.
 
'Kadın Gözüyle Hayattan Kareler Fotoğraf Yarışması'na ilk düzenlendiği 2007 yılından bu yana 7 binden fazla kadın 32 bini aşkın fotoğrafla katıldı. Kadınların hayata ve dünyaya bakışlarını fotoğraf kareleriyle yansıtacakları bir platform yaratmak amacıyla düzenlenen yarışma Türkiye'nin en çok ilgi gören fotoğraf yarışmalarından biri haline geldi.

Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) danışmanlığında 'Hayata Dair' teması ile düzenlenen yarışmaya 18 yaş ve üzeri tüm amatör ve profesyonel kadın fotoğrafçılar en fazla beş adet fotoğrafla katılabiliyor. Bu yılki seçici kurulunda Arel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Güler Ertan, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü Bölüm Başkanı Prof. Dr. Nihal Kafalı, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Oktay Çolak, Fotoğraf Sanatçısı İsa Çelik ve Anadolu Hayat Emeklilik İletişim Müşaviri Nihan Güney yer alıyor.

Sonuçları 2 Nisan tarihinde Anadolu Hayat Emeklilik'in web sayfasında yayınlanacak olan yarışmanın birincisi 5.000 lira, ikincisi 3.000 lira, üçüncüsü ise 1.000 lira ile ödüllendirilecek. Ayrıca sergilenmeye değer bulunan her esere de 250 lira telif ödenecek. Yarışmada dereceye giren ve sergilenmeye değer bulunan eserler İstanbul'daki ve Anadolu'daki çeşitli mekanlarda fotoğrafseverlerle buluşacak.
    
Kadın Gözüyle Hayattan Kareler fotoğraf yarışması hakkında daha detaylı bilgi anadoluhayat.com.tr  adresinden veya 0212 317 70 25 numaralı telefondan edinilebilir.

KADIN GÖZÜYLE HAYATTAN KARELER FOTOĞRAF YARIŞMASI

SİGORTA TEKLİFİNİZ
 
   
 
 
Paylaş
PinIT