HIZLI TEKLİF ALIN
 
 
 
 


İshan Sigorta Haber > GROUPAMA'DAN "ALTERNATİF SAĞLIK SİGORTASI"

<div style="text-align: justify;">Groupama Sigorta, yeni ürünü ile en kapsamlı plana kadar farklı bütçe ve ihtiyaçlara hitap eden 7 farklı plan sunuyor.</div>

Beğen / Favorilere EkleGroupama Sigorta, farklı ihtiyaçlara yönelik hazırlanmış Alternatif Sağlık Sigortası ürünleri ile iddialı.  Yapılan açıklamaya göre, Alternatif Sağlık Sigortası, sadece limitsiz yatarak tedaviyi kapsayan temel plandan, limitsiz hem yatarak hem de ayakta tedaviyi teminat altına alan en kapsamlı plana kadar farklı bütçe ve ihtiyaçlara hitap eden 7 farklı plan sunuyor.

Groupama’nın sunduğu avantajlar hastaneden taburcu olduktan sonra da devam ediyor. Yatarak tedavi sonrasında bile 60 gün boyunca gerekli ilaç harcamaları, fizik tedavi, tetkik ve muayene gibi ayakta tedaviler sigorta kapsamında karşılanıyor. Erken teşhis hastalıklara karşı en iyi korunma yöntemi. Bu sebeple Alternatif Planlara göre yılda bir kez veya her iki yılda bir olmak üzere ücretsiz ve tam check-up (Klasik, Elite, VIP veya diyetisyen check-up) imkanı sunuluyor.

GROUPAMA'DAN "ALTERNATİF SAĞLIK SİGORTASI"

SİGORTA TEKLİFİNİZ
 
   
 
 
Paylaş
PinIT