HIZLI TEKLİF ALIN
 
 
 
 


İshan Sigorta Haber > EN İTİBARLI SİGORTACI AXA

<div style="text-align: justify;">Axa Sigorta 2.kez Türkiye’nin en itibarlı sigorta şirketi seçildi.</div>

Beğen / Favorilere Ekle


İtibar Atölyesi adına İstanbul Ticaret Üniversitesi'nin akademik denetiminde, uluslararası araştırma şirketi XSIGHTS tarafından gerçekleştirilen Türkiye İtibar Endeksi Araştırma sonuçlarına göre, Axa Sigorta müşterilerin gözünde sigorta sektörünün en itibarlı şirketi oldu.

Kendi alanında akademik denetime tabi tutulan ilk ve tek araştırma olan, aynı zamanda dürüstlük ve şeffaflığın en önemli kriter olarak öne çıktığı Türkiye İtibar Endeksi (T.İ.E) Araştırması'nın bu yıl üçüncüsü düzenlendi. "İnşaat", "Otomotiv", "Hazır Giyim", "Beyaz Eşya", "Bankacılık", "Gıda", "Enerji", "GSM", "Elektronik Eşya", "Sigorta", "Ulaşım" ve "Eğitim" sektörleri özelinde gerçekleştirilen Türkiye İtibar Endeksi 2013 sonuçları, İstanbul Ticaret Üniversitesi Eminönü Kampüsü'nde düzenlenen basın toplantısında açıklandı. 2.075 kişiye yüz yüze görüşme yöntemi ile uygulanan araştırma sonucuna göre sigortacılık sektörünün en itibarlı şirketi seçilen Axa Sigorta, bu unvanı ticari gücünün yüksekliği, sektöründeki lider konumu, yenilikçi yaklaşımları, çalışan kalitesi, köklü ve sağlam yapısı, üstün hizmet/ürün kalitesi ve uluslararası standartlarda hizmet sunması gibi özellikleri sayesinde aldı. 

Türkiye İtibar Endeksi, gelişen ekonomimizde kurumsal iletişim, itibar yönetimi konularının gelişimini takip etmek, sektörel farklılıkları gözlemlemek ve sektör profesyonellerine referans noktası sağlamak amacıyla başlatılmıştır. Endeks, kurumların ilerleyen itibarlarını takip etmek ve izlemek için ideal, güvenilir bir yol sunmakta, itibarlarını daha iyi yönetmek, iletişim yatırımlarına stratejik yol çizmek isteyen kurumların faydalanması için hazırlanmış bir kaynaktır. 

EN İTİBARLI SİGORTACI AXA

SİGORTA TEKLİFİNİZ
 
   
 
 
Paylaş
PinIT