HIZLI TEKLİF ALIN
 
 
 
 


İshan Sigorta Haber > BİR USTA BİN USTA'YA BEŞ PLATİN ÖDÜL

Anadolu Sigorta’nın Bir Usta Bin Usta projesi, iletişim ve medya alanındaki çalışmaları ile dünyanın en önemli pazarlama ve iletişim..

Beğen / Favorilere EkleAnadolu Sigorta
'nın Bir Usta Bin Usta projesi, iletişim ve medya alanındaki çalışmaları ile dünyanın en önemli pazarlama ve iletişim programlarından biri olan uluslararası Marcom Ödülleri'nde 5 kategoride Platin ödüle layık görüldü. Başvuruların halkla ilişkiler uzmanlarından oluşan bir jüri tarafından değerlendirildiği Marcom Ödülleri'nde yarışmaya katılmak üzere gönderilen çalışmalar arasında, sektöre referans teşkil edecek kalitede olanlar Platin ödül almaya hak kazandı. Platin Ödül bu bağlamda yüksek mükemmellik seviyesi ve profesyonel kapasiteyi temsil ediyor. Bu seneki yarışmaya dünya çapında 6500'den fazla başvuru yapıldı. Başvurular şirketlerin kurumsal iletişim bölümlerinin yanısıra halkla ilişkiler ve reklam ajansıları tarafından da gönderildi. Ödüller ise 200 kategoride medya ve iletişimle ilgili 7 farklı alanda verildi.

Bir Usta Bin Usta projesi İletişim, Halkla İlişkiler, Yazılı Basın Kullanımı, Kurumsal Sosyal Sorumluluk ve İletişim Planı kategorilerinde ödül kazandı. Proje daha önce 12. Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri'nde Büyük Ödül;  Altın Sabre 2012 Ödülü, Stevie Gümüş Ödül 2012, KSS'nin Yaygınlaştırılması Ödülü - TKSSD 2012 gibi ulusal ve uluslararası pek çok ödül kazandı. Ayrıca "Bir Usta Bin Usta" projesi gençlere yönelik yapılan istihdam çalışmalarını paylaşmak ve genç çalışan nüfus sayısını artırmak amacıyla AB Komisyonu tarafından düzenlenen Pro-Youth Employment Projesi'nde Türkiye'yi temsilen en başarılı örnekler arasında seçildi.

Bir Usta Bin Usta Projesi ve Haberi İçin

ANADOLU SİGORTA'YA GÜMÜŞ GALAXY ÖDÜLÜ

SİGORTA TEKLİFİNİZ
 
   
 
 
Paylaş
PinIT