HIZLI TEKLİF ALIN
 
 
 
 


İshan Sigorta Haber > ANADOLU SİGORTA'DAN SEVGİLİLERE JEST

<div style="text-align: justify;">Sevgililer Günü'nde bu senenin de aşk sigortası Anadolu Sigorta'da.</div>

Beğen / Favorilere Ekle


Anadolu Sigorta'nın geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Sevgililer Günü'ne özel başlattığı yeni kampanyasında, 28 Şubat 2014 tarihine kadar sevgilisine veya eşine ilk defa sağlık sigortası hediye eden herkes, yüzde 10 indirim kampanyasından hemen faydalanabiliyor.

Anadolu Sigorta'nın "Paket 1" veya "Sağlıkta Fırsat" çözümleri için geçerli olacak bu fırsat, bu ürünlerin "eko" ve "check up" dahil versiyonlarından herhangi birini, ilk defa tercih edecek kişiler için de geçerli.

Kampanya kapsamındaki bireysel sağlık sigortası ürünlerinden Paket 1, yatışlı tedavi giderlerinin tamamını limitsiz olarak karşılarken; Sağlıkta Fırsat, yüzde 100 ve limitsiz olarak karşılanan yatışlı tedavi giderlerine ek olarak ileri tanı yöntemlerine ait giderlerin yüzde 80'i de yine limitsiz olarak ödüyor.

Şubat ayı boyunca geçerli olacak kampanya, Anadolu Sigorta'da ilk kez bireysel sağlık sigortası kapsamına alınacak yeni müşteriler için uygulanacak. Sevgililer Günü Kampanyasına sadece Türkiye'den değil, Kuzey Kıbrıs'tan da katılınabilecek.

Söz konusu ürünler hakkında detaylı bilgi Anadolu Sigorta'nn web sitesinden alınabilir.

SİGORTA TEKLİFİNİZ
 
   
 
 
Paylaş
PinIT