HIZLI TEKLİF ALIN
 
 
 
 


İshan Sigorta Haber > AKSİGORTA’YA 'BRONZ STEVIE' ÖDÜLÜ

Aksigorta, "Hayata Devam Türkiye" projesiyle dünyanın en prestijli ödüllerinden birinin daha sahibi oldu.<br />
<div><br />
</div>

Beğen / Favorilere Ekle

Aksigorta, "Hayata Devam Türkiye" projesiyle Türkiye'nin yanı sıra uluslararası arenada da birbiri ardına ödül kazanmaya devam ediyor. Bu ödüllerin sonuncusu ise Stevie Ödülleri oldu. Aksigorta, 50’den fazla ülkeden 3.300’den fazla adayın başvuru yaptığı Stevie 2013 Uluslararası İş Ödülleri’nde "Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projeleri" kategorisinde "Bronz Stevie" ödülünü almaya hak kazandı.

"Hayata Devam Türkiye" projesi, Marmara ve ardından yaşanan diğer depremlerde toplumun bilgi yetersizliği nedeniyle kayıpların daha da arttığı gerçeğinden yola çıkılarak 2010 yılında başlatıldı.

5 yıllık bir kurumsal sosyal sorumluluk projesi olarak tasarlanan çalışmada dört yılın sonunda toplam 52 il, 174 ilçede yaklaşık 4 milyon kişiye doğal afetler konusunda çeşitli eğitimler verildi. Toplam 60.000 kilometre yol katedildi, 700 bine yakın öğrenciye ulaşıldı, 2,5 milyon eğitim kitapçığı dağıtıldı. Proje, Aksigorta’nın sosyal medya hesapları Facebook (Facebook.com/Aksigorta),Twitter (twitter.com/hayatadevamtr) ve HayataDevamTurkiye.com adresindeki blog aracılığı ile de yaklaşık 1 milyon kişiye ulaştı.

İletişim danışmanlığını Caretta İletişim’in yaptığı Aksigorta, "Hayata Devam Türkiye" projesiyle Haziran ayında yine sektörün en prestijli ödüllerinden olan uluslararası SABRE ödülüne layık görülmüş, 2012 yılında da Türkiye Halkla İlişkiler Derneği tarafından verilen Altın Pusula Ödülleri’nde de Kurumsal Sorumluluk-Eğitim kategorisinde "En İyi Proje"ödülünü almıştı.


SİGORTA TEKLİFİNİZ
 
   
 
 
Paylaş
PinIT